Toptan Lastikli Çarşaf

Toptan Lastikli Çarşaf

Toptan Lastikli Çarşaf

Ürünlerimiz Tamamen Kendi İmalatımızdır. 

Minimum Sipariş 50 Adettir.

Toptan Almak İstediğiniz Ürünün Resmini Ve Kaç Adet Almak İstediğinizi Whatsapp Adresimiz Üzerinden Bize İletiniz Veya İletişim Numaramızdan Bizi Arayınız.

Yastık kılıfı

2’li Yastık Kılıfı 50×70 Cm

Lastikli Çarşaf Takımı

Tek Kişilik Lastikli Çarşaf 100×200
Tek Kişilik Lastikli Çarşaf 120×200
Çift Kişilik Lastikli Çarşaf 160×200
Battal Boy Lastikli Çarşaf 180×200

Nevresim Takımı

Tek Kişilik Nevresim 160×220 Cm
Çift Kişilik Nevresim 200×220 Cm
Battal Boy Nevresim 220×240 Cm

 

Ürün Resimleri

Toptan Lastikli Çarşaf

 

Toptan Lastikli Çarşaf

Toptan Çarşaf

Toptan Lastikli Çarşaf

 

Toptan Lastikli Çarşaf

Toptan Lastikli Çarşaf

Siparişi ve detaylı bilgi için bizi arayın veya whatsapp adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Ürünlerimiz tamamen kendi imalatımızdır. düz renk veya desenli lastikli çarşaf, nevresim takımı ve yastık kılıfı modelleri sayfamızda mevcuttur.

Lastikli Çarşaf imalatı ve Toptan satışını yapan firmamız, Ankara Mamak’ ta 5 yıldır süren imalat serüveni ile sizlere kaliteli kumaşlar ile en ekonomik çarşafı üretmeye çalışmaktadır. Kaliteli ve ucuzluğu bir arada sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Toptan alımlarınız ve fiyat teklifi almak için, bizi telefon ile arayınız.

Üretim atölyemizde istenilen tüm ölçülerde ev tekstili ürünlerini zamanında satışa hazır hale getirmekteyiz, Yukarıda lastikli çarşaf, yastık kılıfı ve nevresim ölçülerini belirtmiş bulunmaktayız, lütfen ölçülerinizi kontrol ettikten sonra siparişinizi oluşturun.

Biz Kimiz?

Lobelya Nevresim, 2017 yılında kurulmuştur. 2017 yılından beri hem perakende, hem de toptan lastikli çarşaf ve nevresim takımı satışı gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz tamamen kendi imalatımız olup, 57 tel ranforce kumaştan üretilmektedir. Uygun fiyat ve kaliteli ürünlerimizle markamızı tüm Türkiye’de duyurmayı başardık. Üretim yerimiz ve iletişim bilgilerimiz aşağıda listelenmiştir, 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Yeşilkent mahallesi İstasyon caddesi No: 20 D Nusaybin / Mardin (Üretim Yeri Adresi)

Whatsapp: 05068800202

İletişim No: 05068800202

Sosyal Medya Hesaplarımız İçin Lütfen Butonlara Tıklayınız.

Kalite ve ucuzluğun Tek Adresi, www.lobelyanevresim.com. En uygun ve kaliteli fiyatlarımızla sizlere hizmet vermeye son hızla devam ediyoruz. Keyifli Alışverişler Dileriz, Lobelya Nevresim. Lastikli Çarşaf – Nevresim