Toptan Nevresim Takımı

Toptan Nevresim Takımı

Toptan Nevresim Takımı

Toptan Alımlarda Fiyat Farklıdır.

Ürünlerimiz Tamamen Kendi İmalatımızdır. 

Minimum Sipariş 50 Adettir.

Toptan Almak İstediğiniz Ürünün Resmini Ve Kaç Adet Almak İstediğinizi Whatsapp Adresimiz Üzerinden Bize İletiniz Veya İletişim Numaramızdan Bizi Arayınız.

Nevresim Takımı

Tek Kişilik Nevresim 160×220 Cm
Çift Kişilik Nevresim 200×220 Cm
Battal Boy Nevresim 220×240 Cm

Nevresim Takımı

Nevresimler, battaniye ve yorganların üzerine geçirilmek üzere özel olarak hazırlanan yatak odası tekstili ürünleridir. Uyku sırasında vücuttan salınan ter ve yağ gibi sıvılar, bakterilerin üremesine ve çoğalmasına neden olmaktadır. Nevresimler ise cilt ve yorgan arasında bir katman oluşturarak hijyenin daha kolay ve pratik bir şekilde sağlanmasına imkan tanımaktadır. Ancak günümüzde birçok kişi, hijyenin yanı sıra estetik görünüme de büyük bir önem vermektedir. Bu nedenle tek nevresimlerin yanı sıra nevresim takımlarına gösterilen talepte de artış yaşanmaktadır.

Toptan nevresim takımı satın almak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken bazı temel kriterler bulunmaktadır. Özellikle nevresim takımı fiyatları ve kalitelerinin birbirleri ile orantılı olmaları, ürünlere gösterilen talebin önemli ölçüde artmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda renk, desen ve model seçeneklerinin sunulması da kişilerin ürünlere gösterdikleri ilgi seviyesini doğrudan etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle toptan nevresim takımı alışverişi yapmadan öncesinde firmaların sunduğu seçeneklerin titizlikle incelenmesi tavsiye edilmektedir.

Nevresim Takımı Nedir?

Nevresim takımları; yatak, yastık ve yorganla doğrudan temas edilmesini önleyerek hem daha hijyenik hem de daha konforlu bir uyku süresinin geçirilmesini sağlayan yatak odası tekstili ürünleridir. Bu setler içerisinde genel olarak yastık kılıfı, çarşaf ve nevresim bulunmaktadır. Ancak günümüzde birçok firma, yalnızca nevresim ve yastık kılıfından oluşan paketleri satışa sunmaktadır. Bu nedenle paket içeriğinin mutlaka detaylı şekilde incelenmesi gerekmektedir.

Nevresim takımı satın alırken kumaş özellikleri, dikiş kalitesi, dokuma sıklığı, düğme ya da çıt çıt kullanılmış olması gibi tüm detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda birçok modelde fermuar kullanımı da yaygın şekilde görülmektedir. Bu yardımcı parçaların kalitesiz olması ise nevresim takımı kullanım ömrünü olumsuz etkileyeceği için ürün memnuniyeti ve taleplerinin olumsuz etkilenmesine neden olacaktır. Bu durumdan kaçınmak içinse tüm detayların özenli bir şekilde incelenmesi tavsiye edilmektedir.

Nevresim Takımı Çeşitleri & Modelleri

Nevresim takımı çeşitleri ve modelleri, birçok farklı kritere bağlı olarak kategorize edilebilmektedir. Ancak günümüzde en sık kullanılan sınıflandırma, nevresim takımlarının boyutları ve içerikleri üzerinden yapılmaktadır. Bu kapsamda nevresim çeşitleri ve modellerinin kısaca şu şekilde sıralanması mümkün olmaktadır:

●      Battal boy ve çift kişilik nevresim takımı setlerinde içerisinde genel olarak 1 adet nevresim, 1 adet çarşaf, 2 ya da 4 adet yastık kılıfı bulunmaktadır.

●      Tek kişilik nevresim takımı setlerinde yastık kılıfı sayısı 1 ya da 2 olarak belirlenmektedir. Çarşaf ve nevresim sayısı ise yine birer adet olarak satışa sunulmaktadır.

●      Bebek nevresim takımı seti içerikleri; 1 adet nevresim, 1 adet çarşaf ve 1 adet yastık kılıfını kapsamaktadır.

Uygun Fiyatlı Kaliteli Toptan Nevresim Takımı

Uygun fiyatlı ve kaliteli toptan nevresim takımı satın almak isteyen kişilerin, öncelikle üretici firmaların güvenilirliği ve sunduğu ürün çeşitliliğini incelemeleri gerekmektedir. Kalite ve fiyat performansının dengeli olması, ürünlere gösterilen talebin büyük oranda artmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda her bütçeden alıcıya hitap edilebilmesi açısından da oldukça önemli bir detay olarak kabul edilmektedir.

Toptan nevresim takımı alırken üretici firma tarafından sunulan renk ve model seçeneklerinin geniş olması, daha geniş bir alıcı kitlesine ulaşılmasını doğrudan etkilemektedir. Aynı zamanda farklı ebat ve paket içeriği gibi seçenekler de sunulabilmelidir. Bu sayede sektörel taleplerin karşılanabilmesi mümkün bir hal almaktadır.

Ürün Görselleri