Toptan Yastık Kılıfı

Toptan Yastık Kılıfı

Toptan Yastık Kılıfı

Toptan Alımlarda Fiyat Farklıdır.

Ürünlerimiz Tamamen Kendi İmalatımızdır. 

Minimum Sipariş 50 Adettir.

Toptan Almak İstediğiniz Ürünün Resmini Ve Kaç Adet Almak İstediğinizi Whatsapp Adresimiz Üzerinden Bize İletiniz Veya İletişim Numaramızdan Bizi Arayınız.

Yastık kılıfı

2’li Yastık Kılıfı 50×70 Cm

Ürün Resimleri

Toptan Yastık Kılıfı

Siparişi ve detaylı bilgi için bizi arayın veya whatsapp adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Ürünlerimiz tamamen kendi imalatımızdır. düz renk veya desenli lastikli çarşaf, nevresim takımı ve yastık kılıfı modelleri sayfamızda mevcuttur.

Toptan Yastık Kılıfı

Tüm zamanlar boyunca en önemli uyku araçlarının başında yer alan yastıklar, uyku sırasında ciltten salınan tüm ter ve yağı emmektedir. Ancak yastıkların sık yıkanması, daha hızlı bir şekilde yıpranmalarına ve formlarını kolay şekilde kaybetmelerine neden olmaktadır. Bu deformasyonların önlenebilmesi için üzerine geçirilen yatak odası tekstili ürünlerine ise yastık kılıfı adı verilmektedir.

Yastık kılıfları, kolayca yıkanabilme ve pratik şekilde değiştirilebilme imkanlarına sahip olan ürünlerdir. Aynı zamanda ekonomik fiyatlı olmaları sayesinde pazarda en sık talep gören ürünlerin başında yer almaktadır. Yapılan araştırmalar, her gün yastık kılıfı değiştirerek cilt problemleri ve hastalıklarının önlenebilmesinin mümkün olduğunu kanıtlamaktadır. Bu durum ise estetik algısının her geçen gün daha güçlü hale geldiği günümüz dünyasında önemli bir kriter olarak kabul edilmektedir.

Toptan yastık kılıfı satın almak isteyen kişiler, ilk olarak ürünlerin kalitesine dikkat etmelidir. Özellikle polyester kumaşlar, bakterilerin üremesi ve teri emmemesi gibi nedenlerden dolayı tercih edilmemektedir. Bunun yerine hava alabilen ve cilt dostu olarak bilinen pamuklu kumaşlar ilgi görmektedir. Aynı zamanda tüketicilere renk, desen ve model seçeneklerinin sunulması da ürünlere gösterilen talebi doğrudan etkileyen kriterler arasında yer almaktadır.

Yastık Kılıfı Modelleri

Yastık kılıfı modelleri, temelde 3 farklı gruba ayrılmaktadır. İlk model, geleneksel bir tasarım olan ve yastığı kılıf içerisinde tutmak için ilave bir kumaş parçası barındıran geçirmeli yastık kılıflarıdır. İkinci model, fermuarlı yastık kılıfı çeşitleridir. Pratikliği nedeniyle günlük kullanım için sıklıkla tercih edilen modellerdir.

Kulaklı yastık kılıfları, genel olarak yatak örtüsünün üzerinde kalan ve dekoratif amaçlarla kullanılan yastıklar için kullanılan kılıflardır. Bu modellere boncuk ve nakış işlemeleri ile daha estetik bir görünüm kazandırılması mümkündür. Aynı zamanda püskül ve dijital baskı gibi uygulamalar da sıkça tercih edilmektedir. Bu sayede kişiler, yatak odası dekorasyonları ile daha uyumlu ve şık bir görünüm sağlama imkanına sahip olmaktadır.

Yastık kılıfı modelleri, yalnızca kullanım amacına bağlı olarak değil; üretiminde tercih edilen kumaşların özelliklerine bağlı olarak da sınıflandırılabilmektedir. Penye kılıflar genel olarak günlük kullanımda tercih edilirken keten ve saten gibi kumaşlar ise çoğunlukla dekoratif amaçlarla kullanılmaktadır.

Yastık Kılıfı Renk Seçenekleri

Yastık kılıfı renk seçenekleri, kişilerin yatak odası tasarımlarına ve kişisel zevklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak birçok kişi yastık kılıfı seçimi yaparken nevresim, çarşaf ve yatak örtüsü ile uyumlu renkleri tercih etmektedir. Bu sayede yatak odası içerisinde estetik bütünlüğün sağlanması mümkün hale gelmektedir.

Günümüzde en sık tercih edilen yastık kılıfı modelleri, çoğunlukla tek renkli ve desensiz olan ürünlerden meydana gelmektedir. Her zaman için popülaritesini koruyan renklerin başında ise gri, siyah ve beyaz tonları yer almaktadır. Çünkü bu renkler, diğer tüm renkler ile uyum sağlamaktadır. Bu durum ise her zevkten kişiye hitap edebilme avantajını beraberinde getirmektedir.

Uygun Fiyatlı Kaliteli Toptan Yastık Kılıfı

Toptan yastık kılıfı fiyatları hakkında araştırma yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, ürün kalitesi ile orantılı rakamların ayırt edilebilmesidir. Bu nedenle ilk olarak ürünün modeli ve kumaşı hakkında bilgi edinilmesi gerekmektedir. Böylece uygun fiyat aralıklarının öğrenilebilmesi ve pazarda uygulanan ücretlendirme politikalarının kıyaslanabilmesi mümkün olmaktadır.

Kaliteli toptan yastık kılıfı satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise renk, model ve desen seçeneklerinin sunulabilmesidir. Özellikle sık tercih edilen renklerin tüketicilere sunulabilmesi, ürünlere gösterilen talebin artış göstermesini sağlamaktadır. Bu sayede hitap edilen müşteri kitlesi de aynı oranda genişleme göstermektedir.

Adres: Yeşilkent mahallesi İstasyon caddesi No: 20 D Nusaybin / Mardin

Whatsapp: 05068800202

İletişim No: 05068800202

Sosyal Medya Hesaplarımız İçin Lütfen Butonlara Tıklayınız.